Inschrijven Nieuwsbrief

Voor het vierde jaar op rij werd er in Strijen door enkele enthousiaste vrijwilligers een sportmarathon gehouden met als doel om zoveel mogelijk geld op te halen voor onderzoek naar de ziekte van Huntington. Voorheen was de sportmarathon beperkt tot spinning, deze keer werden meerdere sportlessen aangeboden zoals spinning, yoga, dance party en hyrox.

“Dit was het vierde jaar dat we een sportief evenement organiseren”, zegt organisator Sanne. “We zijn in 2022 begonnen met een spinningmarathon omdat we in onze nabije omgeving te maken hebben met de ziekte en daarom geld en aandacht willen vragen voor de ziekte van Huntington. Na drie jaar spinnen was het dit jaar tijd om het groter aan te pakken en een sportmarathon te organiseren om zo nog meer mensen aan te trekken.”

Mooie opbrengst en jubileum

Tijdens de sportmarathon konden mensen zich inschrijven voor verschillende sporten. “We hebben een prachtig bedrag van 15.447 euro opgehaald. Dit hebben we bij elkaar gehaald door het inschrijfgeld, cateringverkoop op de dag zelf en donaties van particulieren en bedrijven. Na dit succesvolle jaar willen we volgend jaar, ons vijfjarig jubileum, weer een mooi event opzetten. Het geld dat wij ophalen gaat naar de Bontius Stichting voor onderzoek naar de ziekte.”

Vereniging van Huntington is aangesloten bij