Overzicht
De ziekte van Huntington in het Arabisch
Informatiefolder over de ziekte van Huntington in de Arabische taal.
€0.00
De ziekte van Huntington in het Hebreeuws
Informatiefolder over de ziekte van Huntington in de Hebreeuwse taal.
€0.00
De ziekte van Huntington in het Turks
Informatiefolder over de ziekte van Huntington in de Turkse taal.
€0.00
Doelstellingen, Organisatie en Activiteiten van de Vereniging
Een informatiefolder over de doelstellingen van de Vereniging van Huntington, de organisatie en de verschillende activiteiten die de Vereniging organiseert (maart 2006).
€0.00
Informatiepakket 1: voor middelbare scholieren / MBO
Het pakket bevat diverse folders en een overzicht met FAQ afgestemd op deze doelgroep. Het pakket wordt u tegen portokosten toegestuurd.
€0.00
Informatiepakket 2: voor MBO / HBO en WO
Het pakket bevat diverse folders en een overzicht van FAQ afgestemd op deze doelgroep. Het pakket wordt u tegen portokosten toegestuurd.
€0.00
Klinische lessen
Informatiefolder over de klinische lessen die bij de Vereniging aangevraagd kunnen worden. De klinische lessen worden gegeven aan professionele hulpverleners werkzaam bij intra- en extramurale instellingen op het gebied van de gezondheidszorg, maar de lessen kunnen tevens gegeven worden aan thuiszorgorganisaties of buddyzorgorganisaties. Ook voor opleidingen verzorgt de Vereniging klinische lessen, bijvoorbeeld voor HBO-V studenten of MBO of ROC-studenten in de gezondheidssector.
€0.00
Symposia en Studiedagen
Een informatiefolder bestemd voor de professionele hulpverlener met informatie over de studiedagen en symposia die de Vereniging van Huntington organiseert.
€0.00
Wat is de ziekte van Huntington?
Een informatiefolder met uitleg over de ziekte van Huntington (januari 2007)
€0.00
Resultaten 1 - 9 van 9
